+90 (212) 500 28 74
  Anasayfa     Kurumsal Kimlik     Referanslarımız     ÜCRETSİZ KEŞİF     İletişim    
Restorasyon
Temizleme İşleri
Kumlama
İnşaat ve Yapı

Ahşap Koruma

Ahşap Koruma için kısa süreli Ücretsiz Keşif kampanyamızdan faydalanın. Formu doldurun uzman ekiplerimiz adresinize kadar hiçbir ücret ödemeden gelsin ve ücretsiz keşif yapsın.Ahşap, uzun yıllar öncesinden beri günümüze kadar değerini koruyan, yaşam alanlarımızı oluşturabileceğimiz en sağlıklı yapılardır. Ahşaptan üretilen milyonlarca eşya ve ürün bulunmaktadır. Oldukça sağlıklı ve kullanışlı yapıya sahip ahşaplar, çeşitli yaşam alanlarımız içerisinde de tercih edilir. Evlerimizde, villalarımızda, iş yerlerimizde ve aklınıza gelebilecek her yerde kullanılabilen ahşaplar, sağlıklı ve kullanışlı oldukları kadar tehlikede oluşturabiliyorlar.

Bu yüzden ahşap koruma kimyasalları uygulama işlemi gerçekleştirilir. Bu kimyasallar, ahşaplarınızı daha uzun yıllar kullanabilmenizi sağlar. Yangın ve böceklenme tehlikelerine karşı koruma amaçlı uygulanan bu kimyasallar, oldukça yararlıdır. Ahşap zemin, duvar, çatı, oda, kapı ve istediğiniz her yerde uygulanabilir. Restorasyon çalışması yapan tüm firmalar bu hizmeti vermektedir. Dilediğiniz zaman yaptırabileceğiniz bir uygulamadır.

Ahşap koruma kimyasallarının yanı sıra, ahşap için yangın koruma, zarar görmüş ahşaplar için onarım ürünleri ve zararlı böceklere karşı mücadele ürünleri de bulunmaktadır. Bunlarda kimyasal ilaçlar ile uygulanan bir yöntemdir. İşe yarar ve oldukça etkilidir. Birçok alan ve mekan üzerinde rahatlıkla uygulanabilir. Ahşapların ömrünü uzatmak ve daha uzun süreli kullanmak amacıyla uygulanır. Bilen kişiler tarafından, yapılırsa daha etkili olacaktır.


Uygun kimyasal seçimi, ne kadar kullanılması ve nasıl uygulanması konusunda tüm bilgiye sahip olması gerekir. Aksi halde ahşabınıza zarar verebilir. Yüzey konularında hassas davranılması gerekmektedir. Daha sağlıklı ve bakımlı görünmesi uzun süre kullanmanıza olanak sağlar.Ahşap Koruma işlemleriniz firmamız tarafından profesyonelce gerçekleştirilmektedir.

Ahşap Koruma işlemleri firmamız tarafından iş güvenliği daima ön planda tutularak çağının ötesinde teknoloji, alet ve ekipmanlar ile kusursuz bir biçimde gerçekleştirilir.Tüm işlemler firmamız tarafından zamanında ve profesyonelce yapılmaktadır.Bu işlem, dikkat gerektiren titizlikle ve profesyonelce yapılmadığı takdirde geri dönüşü olmayan sorunlar yaratma ihtimali oldukça yüksek bir işlemdir.Ferman Restorasyon Ahşap Koruma işlerinizde profesyonel çözümler üreterek sizlere kaliteli ve ekonomik çözümler sunar.. 

Ahşap Koruma, Ahşap Koruma şirketleri, Ahşap Koruma fiyat, Ahşap Koruma yapan firmalar
Ahşap Koruma işleriniz profesyonelce yapılır.

Telefon : +90 (212) 500 28 74 - -   Fax : +90 (212) 500 28 74   E-Posta : info@mikrokumlama.com
Adresimiz : Prof Dr TARIK zafer tunaya sokak ömer Avni Mah no17/2 Gümüşsuyu Beyoğlu / İstanbul
© 2010 mikrokumlama.com Tüm Hakları Saklıdır.