+90 (212) 500 28 74
  Anasayfa     Kurumsal Kimlik     Referanslarımız     ÜCRETSİZ KEŞİF     İletişim    
Restorasyon
Temizleme İşleri
Kumlama
İnşaat ve Yapı

Bina Restorasyonu

Bina Restorasyonu için kısa süreli Ücretsiz Keşif kampanyamızdan faydalanın. Formu doldurun uzman ekiplerimiz adresinize kadar hiçbir ücret ödemeden gelsin ve ücretsiz keşif yapsın.Dünya üzerinde konum itibariyle tarihte önemli yer edinmiş ülkelerden birisi de Türkiye´dir. Orta Asya´nın devamı niteliğinde olan ülkemizde, bildiğimiz yüzlerce uygarlık yaşamıştır. Yalnızca yazılı kaynaklarda yazan bilmediğimiz daha pek çok farklı kültürel yapıda uygarlıklar da bu ülkenin topraklarını kullanmışlardır. Bu sebeple Türkiye´de tarih kokan ve restore edilmeyi bekleyen daha binlerce yapı bulunmaktadır. İnsanlar bu yapılara sahip çıkarak yapıları satın almakta ve restorasyon yaptırmak istemektedirler.

Restorasyon yapılacak eski ya da yeni binalarda genellikle binanın yapısının değişmemesi önem taşıyan bir konudur. Tarih kokan bina, eski görüntüsüyle tazelenmek ister. Böylece ortaya hem tarihi hem de şık bir yapı çıkacaktır. Restore edilecek yerde kullanılması gereken teknik de kumlama tekniğidir. En çok kullanılan ve her şehirde uygulanabilecek olan bu teknik için gerekli olan şeyler ise; özel kum, özel kumlama makinası ve profesyonel çalışan operatörlerdir. Kumlama tekniğinde kumun basınçla birlikte bölgeye uygulanması söz konusudur. Bu esnada kumun uygulandığı bölge aşındırılmadan toz, kir, yağ, pas ve buna benzer olumsuzluklardan kurtarılacaktır. Kumlamanın temel amacı, bakım, onarım ve restorasyondur. Temizleme amacı da yan amaçlardan birisidir.

Restore edilecek alanda kumlama çalışması yapacak olan elemanlar, mutlaka önlem amaçlı çeşitli malzemeler kullanmalıdırlar. Bunlardan bazıları, maske, nozul, eldiven vs.dir. Bu tür malzemeler sayesinde ortaya daha temiz ve sağlıklı iş çıkacaktır.Bina Restorasyonu işlemleriniz firmamız tarafından profesyonelce gerçekleştirilmektedir.

Tarihi bina restorasyonu işlemleri firmamız tarafından iş güvenliği daima ön planda tutularak çağının ötesinde teknoloji, alet ve ekipmanlar ile kusursuz bir biçimde gerçekleştirilir.Bina yenileme Dikkat gerektiren titizlikle ve profrsyonelce yapılmadığı takdirde geri dönüşü olmayan sorunlar yaratma ihtimali oldukça yüksek bir işlemdir. 

Bina Restorasyonu, Bina Restorasyonu şirketleri, Bina Restorasyonu fiyat, Bina Restorasyonu yapan firmalar
Bina Restorasyonu işleriniz profesyonelce yapılır.

Telefon : +90 (212) 500 28 74 - -   Fax : +90 (212) 500 28 74   E-Posta : info@mikrokumlama.com
Adresimiz : Prof Dr TARIK zafer tunaya sokak ömer Avni Mah no17/2 Gümüşsuyu Beyoğlu / İstanbul
© 2010 mikrokumlama.com Tüm Hakları Saklıdır.